top of page

Wynajem

Zapewnienie koniom właściwego, komfortowego miejsca, które będzie w stanie sprostać ich potrzebom to priorytet w każdej sytuacji. Nie możemy przecież skazywać ich na niewygodę. Właśnie dlatego organizacja im stajni czy boksu stanowi najtrudniejsze rozwiązanie w wielu sytuacjach. Tutaj z pomocą przychodzi nasza oferta wynajmu boksów i stajni dla koni.

Oferujemy nowoczesne konstrukcje, wykonane z trwałych, solidnych materiałów, zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić zwierzętom maksimum komfortu, a ich właścicielom ergonomiczne rozwiązania.

Nasze stajnie i boksy na wynajem to świetne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Organizujesz event, na który przyjedzie wielu hodowców ze swoimi końmi, zawody lub inne wydarzenie tego typu? Tymczasowa stajnia lub boksy pozwoli Twoim gościom właściwie zadbać o swoje zwierzęta! Twoja stajnia jest w przebudowie lub z innego powodu potrzebujesz dodatkowego, tymczasowego budynku, w którym będziesz mógł przez jakiś czas przetrzymać swoje konie? W takiej sytuacji również serdecznie zachęcamy do kontaktu.

bottom of page