top of page

Akcesoria

Każdemu zależy na tym, by jego stajnia zapewniała koniom najlepsze warunki do życia, a przy tym była ergonomiczna i jak najbardziej ułatwiała pracę. Tym co sprawia, że opieka nad zwierzęciem oraz uprawianie sportu przebiega sprawnie i bezproblemowo są oczywiście akcesoria. W asortymencie posiadamy szeroki wybór nowoczesnych produktów, wyróżniających się innowacyjnymi rozwiązaniami.

Transport siodła oraz pozostałych akcesoriów może być kłopotliwy. Właśnie dlatego doskonałym rozwiązaniem okazują się być mobilne siodlarnie. Są to wytrzymałe, odporne na uszkodzenia konstrukcje na kółkach, dzięki wyposażone w haki do zawieszenia siodła oraz szuflady i szafki na pozostałe akcesoria.

Oferujemy także przeszkody do skoków, dostępne w wielu kolorach do wyboru. Chcąc zapewnić jak największą wygodę pracy, stworzyliśmy nasze stojaki w taki sposób, by opierały się na prostym systemie skręcania ze sobą poszczególnych części. Osoby, które mają dość dźwigania stojaków, mogą zdecydować się na model na kółkach.

Wśród dostępnych akcesoriów można u nas znaleźć również wyposażenie stajni np. poidła, wózki na kółkach, zamiatarki, miarki do ziarna, wieszaki oraz wiele innych produktów.

bottom of page