top of page

Boksy dla koni

Boksy koni stanowią najważniejszy element, jeśli chodzi o zapewnienie koniowi schronienia. To właśnie one pełnią funkcję przestrzeni, w której przebywają zwierzęta. Właśnie dlatego tak istotne jest, by były funkcjonalne, zapewniały koniom komfort oraz bezpieczeństwo. Warto zadbać o to, by wszystkie elementy wyposażenia były wygodne w użyciu oraz bezawaryjne. W tej kwestii z pewnością sprawdzą się oferowane przez nas konstrukcję. Wszystkie z nich są projektowane w taki sposób, by były bezpieczne dla koni, mogły sprostać ich wszystkim potrzebom oraz były funkcjonalne dla ich właścicieli.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór boksów dla koni. Są to zarówno konstrukcje z drewna i blachy stalowej ocynkowanej, jak i plandek lub paneli PVC, idealnie sprawdzające się w charakterze tymczasowych obiektów wykorzystywanych podczas zawodów jeździeckich oraz innego typu eventów. Poszczególne rodzaje boksów znacznie różnią się między sobą, jeśli chodzi o konstrukcję. Nasze projekty są dostosowywane do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę zarówno ograniczenia techniczne, jak i środowiskowe.

Wiele z naszych konstrukcjo jest tworzonych na miarę i dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu klienci mogą z łatwością dobrać obiekt do swoich potrzeb. 

bottom of page