top of page

Stajnie dla koni

Komfort zwierząt to podstawowa kwestia dla każdego właściciela koni. Chcąc zapewnić mu komfortowe schronienie, które ochroni go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz owadami, warto wybrać konstrukcję dostępną w naszej ofercie. Naszym klientom oferujemy różnorodne stajnie o różnych wymiarach oraz wyposażone w różnorodne elementy wyposażenia.

Zależnie od typu stajni, można zdecydować się na konkretne opcje dodatkowe, które pozwolą jeszcze bardziej dostosować obiekt do swoich potrzeb oraz preferencji. Istnieje możliwość np. zastosowania drewnianej podbitki, izolowanego dachu lub określenia miejsc w których umieszczone będą okna i okiennice, a także możliwość instalacji rynny. Wśród dostępnych opcji znajduje się także świetlik kalenicowy, który z pewnością rozświetli wnętrze, zabudowa siodlarni, myjka oraz inne wyposażenia wnętrza. Na dachu można umieścić również wieżyczkę z wiatrowskazem i zegarem. Mechaniczne sprzątanie boksów ułatwią umieszczone z tyłu drzwi.

Oferujemy również stajnie tymczasowe, które idealnie sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju zawodów jeździeckich. Dzięki nim można zapewnić bezpieczne, tymczasowe schronienie dużej liczbie zwierząt, bez konieczności wznoszenia konstrukcji, która wymagałaby pozwolenia na budowę. 

bottom of page